Infoblox

Infoblox jest liderem rynku systemów do automatyzacji zarządzania sieciami i ich kontroli.

Dzięki rozwiązaniom do zarządzania adresami IP oraz serwerami DNS i DHCP jest w stanie zagwarantować firmom ciągłość biznesową, większą dostępność i zgodność z regulacjami prawnymi. Opatentował architekturę sieciową Infoblox Grid, która zwiększa możliwość rozproszenia usług w sieci, a przez to lepsze sprawowanie kontroli i zwiększenie dostępności infrastruktury.
Infoblox DDI – W każdej dziedzinie teleinformatyki i informatyki stykamy się z transmisją IP, a coraz częściej z IPv6. Zarządzanie planem adresacyjnym w połączeniu z automatyzacją usług DNS i DHCP pozwala na uzyskanie dużej stabilności środowiska IT oraz wpływa na poprawę bezpieczeństwa tych systemów. Usługi DDI w sieci można automatyzować i otrzymywać aktualne informacje o naszych sieciach. DDI pozwala stworzyć wysokowydajne i bezpieczne usługi sieciowe, łączące nasze aplikacje i systemy z użytkownikami.

Infoblox DDS Firewall - DNS jest usługą, bez której nie mogą funkcjonować współczesne sieci. Niestety często jest traktowana ulgowo. Z drugiej strony systemy bezpieczeństwa wdrażane są w coraz większej ilości miejsc sieci. Czy warstwa DNS twojej sieci jest odpowiednio zabezpieczona?

Zapytaj Infoblox. Usługę DNS można wdrożyć bezpiecznie. Jeżeli bezpieczeństwo usług DNS jest dla Ciebie ważne to wiedz, że możesz wykorzystać DNS jako kolejną warstwę ochrony sieciowej! Infoblox DNS Firewall jest dla Ciebie i twojej sieci!

Dane kontaktowe

Sun Capital Sp. z o.o. 
ul. Ołtaszyńska 92c/6
53-034 Wrocław

tel. +48 071 707-03-76
tel. +48 071 360-81-00

suncapital[at]suncapital.pl

https://www.suncapital.pl

Subskrybuj nowości

Newsletter obsługiwany przez sendingo