NetClarity

Gama urządzeń NACwall

Branch, Branch Pro, Enterprise 10, Enterprise 100 oraz Enterprise UNL
Urządzenia NetClarity NACwall zapewniają niezbędne zabezpieczenie sieci, chroniąc ją przed włamaniami oraz zapewniając zgodność z przepisami (prawem) – pozwalają na informowanie, blokowanie i korygowanie wewnętrznych zagrożeń bezpieczeństwa, podatności oraz dostępu do sieci. NACwalls łączy w sobie bezagentowe uwierzytelnianie Active Directory, kontrolę, wykrywanie, kwarantannę i blokowanie podejrzanych treści oraz niezarządzalnych elementów sieci, takich jak BlackBerry, iPhone, VoIP, routery bezprzewodowe, skanery kodów kreskowych oraz inne urządzenia z dynamiczną bezagentową obsługą VLAN, bazującą na standardzie 802.1q, a nie 802.1x (ten można łatwo obejść i dokonać włamania).

Najważniejsze funkcje

 • · Automatyczne zbieranie danych o sieci
 • · Opatentowane systemy alarmowania i kwarantanny
 • · Dynamiczna detekcja niepożądanych urządzeń
 • · Bezagentowa integracja z Active Directory
 • · Bezagentowe wykrywanie malware’u typu zero-day
 • · Bezagentowe wykrywanie podatności, słabych punktów
 • · Audyty zgodności z normami: VISA/PCI, GLBA, HIPAA, NERC/FERC itd.
 • · Ulepszone rozpoznawanie producentów sprzętu
 • · Ograniczenia dla VLAN bazujące na standardzie 802.1q, nie 802.1x
 • · Konsola Enterprise Command Center do łatwego i oszczędnego zarządzania rozproszonym środowiskiem
 • · Non-inline Out-of-band Technology
 • · Bezpieczeństwo danych, możliwość stałej kontroli przez klienta

NACwalls: chronią sieć przed włamaniami, dbając o bezpieczeństwo, dostępność, wydajność pracowników oraz przestrzeganie przepisów.
Urządzenia NACwall zapewniają ochronę danych i pełną kontrolę przez klienta. Nie używają agentów. Zamiast tego, jako bezagentowe narzędzia, zapewniają bezpieczeństwo na poziomie militarnym, zgodnie z modelem ochrony 4D dla NAC, wymyślonym i opatentowanym przez NetClarity do:

 • · Wykrywania osób chcących podłączyć się do Twojej sieci. Nie stanowi już problemu niezaufany dostęp oraz niezautoryzowane i niepożądane urządzenia jak Blackberry, iPhone oraz bezprzewodowe routery.
 • · Powstrzymywania cyberprzestępców przed uzyskaniem dostępu do najważniejszych zasobów sieci i poufnych danych. Pozwala utrzymać elementy sieci o krytycznym znaczeniu online i powiadamia natychmiast, kiedy pojawia się jakiś problem.
 • · Ochrony Twojej organizacji przed niespodziewanymi zagrożeniami, niezaufanym dostępem do sieci, znanymi podatnościami oraz ich skutkami. Zabezpiecza, gdy jesteś w pracy, a także gdy śpisz. Proces ten jest całkowicie automatyczny i prosty, dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii EasyNAC®.
 • · Zwalczania niepożądanego dostępu, nielojalnych pracowników oraz szkodliwego oprogramowania.

Martwisz się o zgodność z prawem?

Audytuj własne środowisko dzięki wbudowanemu w NACwall’a systemowi CVE® - certyfikowanemu mechanizmowi wykrywania podatności oraz systemowi zarządzania.

Raportuj na podstawie kilkunastu różnych szablonów zawierających m.in. raporty różnicowe i analizy trendów dla audytorów i kierownictwa, pokazujące Twój wkład pracy w poprawę bezpieczeństwa infrastruktury.

Bądź zgodny z GLBA, HIPAA, Visa PCI, NER/FERC i wieloma innymi amerykańskimi i międzynarodowymi przepisami. Wykorzystuj wbudowane narzędzie do oceny i wymuszania zgodności z wymaganiami standardu ISO27001.

Kto jest w mojej sieci?

 • · Czy zaufane elementy są podatne lub zainfekowane?
 • · Czy mogę trzymać z dala niezaufane osoby nawet kiedy śpię?
 • · Czy mogę udowodnić (przez raporty), że podjąłem odpowiednie kroki dla zapewnienia zgodności z przepisami?
 • · Nazywamy to „ABC (Alert, Block, Correct)” Bezpieczeństwa Sieci.

Musisz znać ABC sieci wewnętrznej:
Według MITRE Corporation (amerykańska organizacja społeczna), NVD - National Vulnerability Database w Narodowym Instytucie Standaryzacji i Technologii (NIST- National Institute of Standards and Technology), FBI oraz USCERT, ponad 95 % naruszeń bezpieczeństwa jest wynikiem wykorzystania znanych podatności i zagrożeń (CVE - CommonVulnerability and Exposure - przyp. redakcja).

Co więcej, ponad 80% z tych naruszeń bezpieczeństwa ma miejsce za firewall’em oraz w systemach z najnowszym oprogramowaniem antywirusowym. Czytaj o tym na PrivacyRights.org - naruszenia bezpieczeństwa rosną w nieprawdopodobnym tempie. Oszacowane zostało, że na firewall’e, systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS oraz IPS) czy oprogramowania antywirusowe łącznie zostało wydanych $5,000,000,000 (pięć miliardów) dolarów amerykańskich.

Alert | Block | Correct

NACwall nie tylko rozwiązuje najważniejsze problemy związane z ochroną sieci, ale także odpowiada na zasadnicze pytania dotyczące bezpieczeństwa i zgodności, aktywnie chroniąc sieć od wewnątrz, za firewall’em. To jest właśnie ABC (Alert, Block, Correct - przyp. redakcja) Bezpieczeństwa Sieci.

NACwall - Zabezpieczenie Twojej sieci za Firewall’em.

NACwall: dzięki wbudowanej technologii EasyNAC® wdrożenie jest jeszcze łatwiejsze. Urządzenia plug-and-play są zawsze aktualne.
Urządzenia NACwall można skonfigurować w ciągu kilku minut, godzin, czy w kilka dni, w przypadkach większych i bardziej skomplikowanych wdrożeń. Konfiguracje jednego lub wielu NACwall’i, wdrożenia wielu podsieci, VLAN’ów nie trwają tygodniami czy miesiącami. Wszystkie NACwall’e mogą być obsługiwane z jednego Centrum Zarządzania, dostępnego za darmo w urządzeniach serii Enterprise. Wyszukaj i kontroluj użytkowników Active Directory, bezagentowo.
Aktualizacje są również bardzo proste. Chmura EasyNAC® aktualizuje usługi zawierające nowe zagrożenia, podatności i sygnatury sprzętu, dzięki którym możesz zautoryzować każde urządzenie, które pojawia się w sieci i wiedzieć, czy jest podatne, a także czy może zostało już zainfekowane i próbuje rozprzestrzeniać złośliwe oprogramowanie.  Ta opatentowana technologia nie wymaga żadnych klientów i agentów oprogramowania.

NACwall: dzięki Centrum Zarządzania, występującemu w urządzeniach serii Enterprise, bezpiecznie kontroluj sieci na całym świecie.

Wystarczy kilka kliknięć myszką. Urządzenia NACwall Enterprise posiadają bezpieczne, łatwe w obsłudze i darmowe Centrum Zarządzania, dzięki któremu możesz śledzić i zarządzać ryzykiem, zagrożeniami i podatnymi urządzeniami sieciowymi na całym świecie, używając tuneli TLS/SSL do bezpiecznej komunikacji pomiędzy lokalizacjami. 
Samo narzędzie do zarządzania w rozwiązaniach konkurencji, będzie kosztowało Cię tyle, ile wdrożenie całego NACwall’a, przy czym będzie wymagać kilkutygodniowej konfiguracji i szkoleń. U nas jest inaczej. Każdy, kto potrafi klikać myszką, będzie mógł obsługiwać Centrum Zarządzania NACwall. To takie proste.

Gama Urządzeń NACwall: 

dopasowywane do każdego budżetu i topologii sieci - bez konieczności upgrade’u. Zatrzymaj to, co masz.
Urządzenia NACwall są zaprojektowane by oszczędzać Twoje pieniądze - po co kupować 80 urządzeń do zarządzania 80-cioma VLAN’ami, kiedy możesz to zrobić w jednym urządzeniu NACwall Enterprise Unlimited!
Nie musisz wprowadzać żadnych zmian w infrastrukturze sieci - te urządzenia będą chronić wszystko od bezprzewodowej infrastruktury, po sieci VoIP.

Korzyści:

 • Poprawia bezpieczeństwo sieci,
 • Automatyzuje raportowanie zgodności,
 • Pozwala unikać audytorów,
 • Zatrzymuje nowe zagrożenia, natychmiast,
 • Informuje tylko wtedy, gdy są problemy,
 • Automatycznie dba o aktualizacje,
 • Wyszukuje luki i pomaga je naprawić,
 • Nie wymaga upgrade’u,
 • Nie wymaga zmian w infrastrukturze sieciowej.

Pozwala ograniczyć budżet na NAC o ponad 75%

Konkurencja dla NACwall: 

Cisco, Juniper, Microsoft, Symantec i inni - co oni myślą? Wymagające agenta i bardzo drogie.
Podczas niedawnej Konferencji nt. Bezpieczeństwa Sieci, eksperci z Microsoft’u pokazali jak pozbyć się „NAP.exe” i włamać się do środowiska Microsoft NAP. Hakerzy umieścili film na portalu YouTube, pokazujący jak złamać Cisco NAC w mniej niż 10 minut. Symantec NAC wymaga zainstalowania pięciu złożonych agentów oprogramowania, a i tak można go obejść w przeciągu kilku minut. Juniper UAC został złamany w kilka sekund używając huba do atakowania za 20 dolarów. Tylko NetClarity NACwall nie dało się złamać. Dlaczego? Ponieważ jest bezagentowy, non-inline, nie używa standardu 802.1x i skutecznie zatrzymuje napastników w 10 milisekund - nawet na hub’ie czy porcie telefonu VoIP w switch’u, bez zrywania połączenia – blokuje tylko nieuprawniony dostęp, informując o problemie w kilka sekund.

Specyfikacja sprzętu

Wszystkie urządzenia NACwall mają wielkość 1U, do montażu w szafie serwerowej (Rack), na których działa technologia EasyNAC®, bazująca na zaszytym systemie Linux. Urządzenia te spełniają wymagania US FCC część 15, Kanadyjski ICES-003 (NMB-003 du Canada), CE oraz VCCI Klasy A i posiada certyfikat ROHS. 
Napięcie wejściowe AC: 100-240 V (zakres automatyczny).
Częstotliwość:50/60 Hz
Prąd znamionowy: 4 Max

Aktualizacja oprogramowania

Wszystkie urządzenia NACwall sprzedawane są w pakiecie z aktualizacjami firmware oraz bazującymi na chmurze aktualizacjami EasyNAC®, dotyczącymi najnowszych zagrożeń, podatności i sygnatur sprzętu, odnawianymi co roku.

Gwarancja

NetClarity zapewnia standardową roczną gwarancję na wszystkie urządzenia NACwall.

Aby uzyskać więcej informacji…

Aby poznać lepiej urządzenia NetClarity NACwall, skontaktuj się z nami.

 

Dane kontaktowe

Sun Capital Sp. z o.o. 
ul. Ołtaszyńska 92c/6
53-034 Wrocław

tel. +48 071 707-03-76
tel. +48 071 360-81-00

suncapital[at]suncapital.pl

https://www.suncapital.pl

Subskrybuj nowości

Newsletter obsługiwany przez sendingo