Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie Forum Cyberbezpieczeństwa, które odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane przez firmę Sun Capital i Giant Lazer ma na celu budowanie i wzmacnianie systemu cyberbezpieczeństwa organizacji działających na polskim rynku.

Podczas Forum będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami proponowanymi przez czołowe firmy w branży takie jak Sophos, Eaton, Qnap, MailStore, Cypherdog, IceWarp, HTC VIVE, Komsa. Będzie to doskonała okazja do rozmów i wymiany doświadczeń z ekspertami z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz pomiędzy innymi uczestnikami wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami oraz skorzystać z poczęstunku.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu i budowania bezpieczeństwa swojej organizacji.

  Formularz uczestnictwa

  captcha

  Agenda wydarzenia

  1. Jak zabezpieczyć dane w branży Automotive – prelekcja Dawida Pikuły, Senior Solution Engineer z Volvo.
  2. Bezpieczny LAN w firmie – ADRA NDR – prelekcja Łukasz Milica, przedstawiciela firmy Qnap.
  3. Skuteczna ochrona przed utratą danych w email –  prelekcja Damiana Malinowskiego, przedstawiciela firmy Bakotech – dystrybutora rozwiązania MailStore w Polsce.
  4. Szyfrowanie szyfrowaniem, ale kto ma klucze? – prelekcja Przemysława Kucharzewskiego przedstawiciela firmy Cypherdog.
  5. Wykorzystanie VR w biznesie – prelekcja Aleksandry Szlachety, przedstawicielki Giant Lazer
  6. SOC czy MDR? – prelekcja przedstawiciela firmy Sophos
  7. Nowoczesne szkolenia dla pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa.
  8. Losowanie cennych nagród dla uczestników i przeprowadzenie „Testu na Hakera”.

  W czasie trwania wydarzenia przewidujemy przerwy kawowe oraz czas na networking

  Lokalizacja

  Hotel ibis Wrocław Centrum zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, naprzeciwko historycznego Dworca Głównego, 15 minut pieszo od Rynku i atrakcji kulturalnych takich jak opera, czy teatr muzyczny. Ponadto hotel znajduje się tuż obok przystanków tramwajowych, w tym Dworzec Autobusowy, Pułaskiego, Dworzec Główny (Stawowa) i Dworzec Główny, a także przystanków autobusowych Dworzec Główny (Dworcowa), Kościuszki oraz Pułaskiego. Osoby spoza Wrocławia zachęcamy do skorzystania z usług PKP, ponieważ budynek Dworca Głównego znajduje się tuż obok hotelu.

  Osobom, które będą preferować dojazd własnym środkiem transportu, polecamy parkingi znajdujące się w niedalekiej odległości od ibis Wrocław Centrum:
  1) piętrowy w galerii Wroclavia,
  2) podziemny pod dworcem głównym PKP.
  3) parking należący do Hotelu ibis Wrocław Centrum (dostosowany dla osób niepełnosprawnych).

  linie tramwajowe

  linie autobusowe

  *Naciśnij na wybraną linię aby sprawdzić jej rozkład jazdy