Drodzy uczestnicy Forum Cyberbezpieczeństwa! Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym bezpłatnym wydarzeniu, które odbyło się 14 kwietnia 2023 roku we Wrocławiu. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprosić tak wielu ekspertów i przedstawicieli firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem a także wielu innych branż.

Podczas Forum mieliście Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami proponowanymi przez czołowe firmy w branży, wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami oraz skorzystać ze smacznego poczęstunku. Mamy nadzieję, że wydarzenie dostarczyło Wam wiele wartościowych informacji, a to co usłyszeliście i zobaczyliście pozwoli Wam na jeszcze skuteczniejszą ochronę swoich organizacji przed zagrożeniami związanymi z cyberprzestrzenią.

Organizatorami wydarzenia byli: Sun Capital oraz Giant Lazer. Podziękowania dla sponsorów wydarzenia: Sophos, Eaton, Qnap, MailStore, Cypherdog, IceWarp, HTC VIVE, Komsa, Tributech.

Galeria zdjęć

Agenda wydarzenia

9:15 Przywitanie gości w imieniu organizatorów

9:30 – Jak nie dać sobie spuścić z baku „paliwa” XXI wieku – danych? DLP w branży Automotive – prelekcja Dawida Pikuły, Volvo.

10:00 – Bezpieczny LAN w firmie – ADRA NDR – prelekcja Łukasz Milica, QNAP.

10:30 – Ochrona danych i ciągłości pracy, dzięki automatyzacji EATON Inteligent Power Manager –  prelekcja Damiana Przygodzkiego, EATON

11:30 Skuteczna ochrona przed utratą danych znajdujących się w poczcie elektronicznej – prelekcja Damiana Malinowskiego, Bakotech

12:00 – Szyfrowanie szyfrowaniem, ale kto ma klucze? – prelekcja Przemysława Kucharzewskiego, Cypherdog

12:30 Jak połączyć bezpieczeństwo z multifunkcyjnością w nowoczesnym serwerze pocztowym? – prelekcja Lukasa Pribyla, Icewarp

13:00 Jak zarządzać swoim bezpieczeństwem z poziomu jednej konsoli? O Sophos Synchronized Security i nie tylko… – prelekcja Miłosza Jaworskiego, AB S.A.

14:00 – Wykorzystanie VR w biznesie – prelekcja Aleksandry Szlachety, Giant Lazer

14:30 – Nowoczesne szkolenia dla pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa. – prelekcja Krzysztofa Koniecznego, Sun Capital

15:15 – Losowanie cennych nagród dla uczestników i przeprowadzenie „Testu na Hakera”.

16:00 – obiad dla uczestników

Lokalizacja

Hotel ibis Wrocław Centrum zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, naprzeciwko historycznego Dworca Głównego, 15 minut pieszo od Rynku i atrakcji kulturalnych takich jak opera, czy teatr muzyczny. Ponadto hotel znajduje się tuż obok przystanków tramwajowych, w tym Dworzec Autobusowy, Pułaskiego, Dworzec Główny (Stawowa) i Dworzec Główny, a także przystanków autobusowych Dworzec Główny (Dworcowa), Kościuszki oraz Pułaskiego. Osoby spoza Wrocławia zachęcamy do skorzystania z usług PKP, ponieważ budynek Dworca Głównego znajduje się tuż obok hotelu.

Osobom, które będą preferować dojazd własnym środkiem transportu, polecamy parkingi znajdujące się w niedalekiej odległości od ibis Wrocław Centrum:
1) piętrowy w galerii Wroclavia,
2) podziemny pod dworcem głównym PKP.
3) parking należący do Hotelu ibis Wrocław Centrum (dostosowany dla osób niepełnosprawnych).

linie tramwajowe

linie autobusowe

*Naciśnij na wybraną linię aby sprawdzić jej rozkład jazdy